Gitta Angliából – “nem bántam meg, hogy eljöttem”

 IMG_1360_2Szia Viki!

Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól érzem magam itt Angliában. Így 3 hónap után már sikerült beilleszkednem a családba és a gyerekek is elfogadtak már.

Általában 7-kor elkészítem a reggelit a lányoknak majd a kisebbik lányt elkísérem az iskolába. Van egy kutyánk  is aki minden reggel jön velünk. A házimunkát mindig úgy osztom be hogy minden napra jusson egy kicsi, naponta 1-2 órát töltök a házimunkával, de nem szoktam sietni mert rengeteg szabadidőm van napközben . Háromkor meg  indulok az iskolába a kutyával. A lányok nem szorulnak túl sok figyelemre délután úgyhogy 5 körül adok nekik vacsorát és hatkor már meg is érkezik az anyuka. A kisebbik lány egyébként 10 éves, a nagyobbik már 14 úgyhogy a kisebbikkel szoktunk játszani délutánonként de ez  kedv függő, és sokszor a barátaival beszélget délutánonként.

Egy kis városkában lakom, amit nagyon megszerettem de a közlekedés nem a legjobb. Már az első héten sikerült barátokat szereznem és azóta csak bővült a számuk aminek nagyon örülök, főleg hogy mindenféle nemzetiségű lányokat megismertem. Hétvégente turistáskodunk, már sok környező városban voltunk és mindegyik lenyűgöző. Imádom Angliát.IMG_0565

Karácsonyra hazamegyek ami miatt már  nagyon izgatott vagyok és mikor visszajövök akkor elkezdek egy nyelvkurzust, mert hiába vagyok  itt már hónapok óta, az angolomnak még van mit fejlődnie.

Összességében nem bántam meg hogy eljöttem és köszönöm nektek a lehetőséget.

Gitta